6 aylık seo çalışması

6 Aylık Seo Çalışması Doğru Seçim mi?;

Öncelikli şu konuyu tüm yeni müşterilerimize sabırla, özenle, anlaşılabilecek bir dil ile tek tek anlatıyoruz. Bir web sitesi için Seo çalışmasının sağlıklı, kalıcı, günümüz eticaret rekabet ortamında rakiplerini geçerek başarılı bir çalışma yapılması bekleniyorsa bunun için zaman en önemli faktörlerden biridir. Temel olarak başlangıç yaptığımız 3 aylık sürecin hemen ardından 4 - 5 - 6. ay olarak çalışma sürmeye devam ediyor. Zaman yayılarak yapılan bu çalışma Google matematiğine ve kurmuş olduğu adil sıralama sistemine tam uyumlu olarak yapılıyor. Burada asıl amacımız seo çalışma sürecimizin tamamen doğal olması, Google yapısını kandırmaya yönelik hiç bir çalışma yapmadan Google algoritmasına uyumlu ve ileri ki zamanlarda da etkisi muhafaza etmesi içindir.


Sitem ne zaman sonuçlarda yer alacak?;

En çok sorulan sorulardan biride budur. Şöyle kısaca bahsedelim. Seo çalışması için bize geldiğinizde web siteniz artık bizim bir parçamız haline geliyor. Siteniz için Seo çalışması yapmaya başladığımızda ana amacımız sektörünüzün lideri komuna getirmektir. Şöyle devam edelim, Onnline Reklam Seocu.com olarak 2 seneyi aşkın bir süredir sistemimizi alt yapısını sürekli güçlendiriyor ve alt yapımıza daha ve daha etkili sonuçlar almak için yatırımlar yapıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek yenilikleri sistemimizde düzenli güncellemeler yapıyoruz.


Seo çalışması yaptığımız bazı siteler rekabet ortamı ile alakalı paralel olarak yapılan çalışmalara cevap verir. Çalışmasını yaptığımız sitelerin % 90 'ı ilk ay sonrası sıralamalardaki hareketleriyle gidişatı bize gösterir, kimi siteler ise Google Wın derinliklerinde gizli nedenlerden dolayı 2. hatta 3. ay süreçlerinde kendini göstermeye başlar. Yine Seocu.com çalışma tablosuna baktığımızda ilk ayında bile zirveye yerleşmiş bir çok proje görmekteyiz.


Bu Süre İçinde Ne Yapıyoruz;

Öncelikli olarak 6 aylık pakette Google zaman sınırları içerisinde Ana Sayfa ve Kategori sayfalarına kadar inen bir çalışma yapıyoruz. İlk 3 ay ana sayfa ve Google arasında bir köprü vazifesi gören projemiz bize gelen olumlu doğru cevaplar ile sitenin kategori bölümlerine geçerek çalışmayı derinleştirmeye başlıyoruz.

3 Aylık Çalışma Yeterli midir?

Kısa olarak yapılan işlemleri de şöyle bahsedelim, Seo Paketleri 6 Aylık çalışmamız ile siteniz zincir ağımızda bulunan Google karşısında kendisini kanıtlamış, güncel Google kriterlerine tam uyumlu, web sitelerimizde tanıtılıyor. Dünya genelinde milyonlarca insanın ziyaret ettiği yabancı sosyal ağlarda tanıtımlar, Türkiye'de tanınmış ve yine milyonlarca ziyaretçiye sahip özel tekniklerle forum ve sözlük sitelerinde referans çalışmalarınız özenle yapılıyor.


3 Aylık Çalışma Yeterli midir?

Yapılan bu çalışmaların hepsi Pagerank değerleri yüksek imleme sitelerinde imletilerek Seo çalışmasına hız kazandırılıyor. Yine bize ait 187k hayran kitlesine sahip facebook sayfamızda tanımınız yapılıyor ve hızlı index alan bloglarımızda referans çalışmalarını yapılarak sitenizin altyapısı yeni algoritmaya hazırlanır, en iyi teknikler ve ile sitenizin Google gözünde değeri artar.