3 Aylık Seo Çalışması

3 Aylık Paket Bana Zirveyi Getirecek mi?

Bu paket Seo sistemimizin temel paketidir. Değerli site ziyaretçimiz. Günümüz İnternet ortamında şöyle bir gerçekle karşı karşıyayız. İnternetin ziyaretçisi İnternetten gelir. Buda bize şunu anlatıyor, potansiyel İnternet müşterilerimiz radyo reklamları, minik köşe gazete ilanları, elden dağıtılan el broşürleri yada kartvizitlerden gelmiyor. Doğrudan İnternetten geliyor. İnternetten gelen ziyaretçinin % 90 'ıda arama motorlarını kullanarak ülkemizdeki ziyaretçi ise % 99 'u Google ' ı kullanarak hiç bilinmeyen sitelere erişim sağlıyorlar.

Şöyle dikkatle baktığımızda çok nadirde olsa tv reklamlarında gördüğümüz sitelere bir dikkat edelim. Milyar dolar seviyelerine gelen bu siteler yılda 1 defa tv ' ye yada otobüs yanlarına verdiği reklamlarla değil, arama motorlarından on binlerce alt sayfalarından, anahtar kelimelerinden gelen ziyaretçilerden bu seviyelere ulaşmışlardır. Yani İnternetten bir yere, bir ürüne ulaşmak isteyen ziyaretçi net hedefimizdir. Bu 3 aylık paketimizde ise Seo çalışmasını yapacağımız siteniz daha ilk adımlarını atarak İnternet pazarlama ortamında ilk basamaklara çıkmaya başlanılacaktır. Unutmayalım zirveye çıkmak için ilk basamaktan başlamak gerekmektedir.


3 Aylık Pakette Neler Olacak;

Bu paket öncelikli olarak tüm diğer paketlerimizin temel başlangıç noktasıdır. Neler yapıyoruz diye kısaca bahsetmek gerekirse eğer öncelikli olarak çalışmaya başladığımız web sitesi ile ilgili detaylı bir sektör analizi yapıyoruz, ardından Google standartlarına ve algoritmasına uyumlu hale gelecek şekilde mevcut yapıda bulunan hatalar, eksiklikler ve düzenlemeleri tespit ediyor ve müşterilerimize bunları raporluyoruz. Karşılık derleme toplama süreci devam ederken yazarlarımız tarafından web sitenizin seo projesi makaleler ile yazılara dökülürken Seo ekibimiz ile projeye start veriyoruz. Sayfadaki tabloya da baktığınızda yapılacak tüm çalışma bilgileri en küçük detaya kadar verilmiştir.


Çalışmada Neler Oluyor?;

Çok dikkat ettiğimiz bir konu, müşterilerimiz ile iletişim içinde bir çalışma sağlamak. Bu çalışma sürecini muhakkak hizmet verdiğimiz kişilerle paylaşıyoruz. Müşterilerimize sadece kendisinin görebileceği ve takip edebileceği bir yönetim paneli veriyoruz. Bu yönetim paneli aracılığı ile tüm hizmet şeffaf bir hal alıyor. Ayrıca proje başlangıcında sıkı bir iletişim süreci sonrası ardından her ay düzenli olarak müşterilerimizi arıyoruz, süreç hakkında bilgilendiriyor ve gidişat ile alakalı soru veya merak edilen konular var ise onları alıp, doğru cevaplarla dönüş sağlıyoruz. Yapılan her çalışma firmamızın 12 senelik alt yapısında kurulmuş bir teknoloji ile sağlanmaktadır. Bu nedenle Seo çalışmalarımız %90 üzeri net başarı ile sonuçlanmakta ve müşterilerimiz bizlerle uzun vadeli çalışmalarını sürdürmektedir.

3 Aylık Çalışma Yeterli midir?

Tabi yukarıda bahsettiğim gibi 3 aylık çalışma artık rekabeti gözle görünür İnternet ortamı içerisinde bir başlangıç adımıdır. Tabi ki sitelerimiz iyi sonuçlar alacak, tabi ki web sitemiz artık eski halinden 100 ' lerce kat daha nitelikli ve güçlü olacak. Ancak sektörün rekabet ortamını da göz önünde bulundurmamız çok önemli bir unsur. Ayrıca bizden önce eğer yapılmış ise seo adı altında web sitemizde zarar görmemiş olması çok önemli bir faktördür. Aksi halde 3 aylık paket ile sizde İnternet ortamında varlığınızı gösterecek, yavaş yavaş İnternetin müşterileri sizi bulmaya başlayacaklardır.