12 aylık seo çalışması

Projeye geçiş;

12 aylık Advanced Plus paketimizden kısaca bahsedelim. Sitemizin ana sayfasında da 12 yıllık kurumsal yapımızdan bahsediyoruz. 1 sene sürecek bu güçlü çalışma 12 yıllık sektör deneyimimizin bir ürünü olacaktır. 100 'lerce web projesi çalışmalarımızdan kazanılan teknik birikimlerimizin sergileneceği bu çalışma ile web siteniz A'dan Z'ye, iğneden ipliğe tam bir site omurgası çalışması olacaktır.


Çalışma nasıl bir süreç izleyecek;

Bu çalışmada Web sitenizin ana sayfası, kategorileriniz, ürün ( detay görüntüleme ) açıklama sayfalarınız Google algoritmasına uyumlu doğru teknik formülüze edilerek en uyumlu hale getirilecektir. Web siteniz Seo çalışmasına start vermemizle beraber çift kademeli bir analiz sürecine girecektir. Bu süreçte mevcut site yapımızı Google matematiğine en uyumlu hale getiriyoruz. Çalışmamızda anahtar kelime ve kelimeler sıralamalarda en yüksek sıralamaya getirmek amacı ile tasarlanacaktır.


Neler yapıyoruz;

Rakip analizi, Site içi seo yapılandırma derecelendirilmesi, Startejik linkleme süreci ( Süreçte izlenmesi gereken link inşaa planlaması ), Anahtar kelimelerimizde gelinen nokta, var olan yeri muhafaza etme ve yükseliş evreleri, Sitenin ilk ay ve 3. ayda bize verdiği cevaplara göre seo sürecinin yön tayini,Kelime hedefli ise ona göre Stratejik planlama oluşturuyoruz ardından ürün ve hızlı index alma hedefli ise ona göre kurgulama gibi bir çok çalışma yapılmaktadır. Yukarıdaki tabloda da yapılacak çalışmanın detaylarından bahsediyor ayrıca tüm müşterilerimize 12 ay boyunca yapılacak çalışma hakkında bilgilendiriyoruz. Advanced Plus Seo paketleri arasındaki en güçlü olan çalışmamız.

Peki web sitem ne durumda diyorsanız;

Öncelikli olarak şunu bilmemiz gerekiyor. Mevcut her sitenin kalitesine göre Google derecelendirmesi var. Muhakkak her web sitesinin teknik anlamda bir tasarım, bir programlama kalitesi var. Kimi web siteleri çok deneyimli web tasarım ekiplerinden, kimi web siteleri ise tam tersi profesyonel olmayan ellerden çıkıyor. Tabi ki sıralamalarda Google bu durumları çok ciddi şekilde değerlendirmeye almaktadır. Biz ise bize gelen tüm müşterilerimizin sitelerinde mevcut yapısını mümkün olduğunca en verimli hale getirmek, detaylı site ve rakip analizi yaparak en güçlü seo çalışmasını sergilemek olacaktır.


Web sitem nerede olacak;

Kuracağımız güçlü seo alt yapısı ile web siteniz ve Google arasında bir köprü oluyoruz. Sizin ve bizim izleyeceğimiz yol haritası ile nihayi kararı verecek olan en iyi Google sonuçlarında yer almaya başlıyoruz. Şunun altını çizmek isteriz ki, ana amacımız müşterimizin sitesini sektörünün lideri konumuna getirmektir. 2 yıl süren alt yapı çalışmamızın meyvelerini 2 sene içinde gerçekleştirdiğimiz 300 projede % 90 üzerinde net başarılarımızla tescillemiştir.


Kurumsal, kaliteli, kazandıran, sitenize % 100 faydalı, profesyonel ellerden yapılan bir çalışma sizi bekliyor.